fbpx

Loading site...

Про школу

Школа акторської майстерності «Маска» в Києві відкрила двері для всіх, хто прагне гармонійного творчого розвитку, мріє стати актором або актрисою, хто, можливо, ніколи не був на сцені, але завжди мріяв про це. Життя в світлі софітів, сильні почуття, яскраві характери, перші спектаклі ... Все це чекає на вас, але трохи згодом. А спочатку - захоплюючі заняття з акторської майстерності, сценічної мови, вокалу, пластики і багато іншого.

Акторська школа київської актриси Оксани Коляденко має чітко розроблену програму, розраховану на 2 роки навчання. Курс школи складається з 6 послідовних етапів тривалістю 4-5 місяців з частотою занять від 1 до 3 разів на тиждень. Заняття проводяться окремо для дітей, підлітків і дорослих. На кожному етапі навчання передбачені безкоштовні індивідуальні консультації, поставити питання можна в соціальних мережах, на наших офіційних сторінках.

Гнучкий графік і поетапне навчання дозволяєють відвідувати заняття за будь-якої зайнятості. Прийшовши до нас в школу, ви навчитеся новим речам і багато чого спробуєте на власному досвіді.

Етапи:

1) Присвячений розвитку розкутості, роботі з тілесними затисненнями, вільним самовираженням, вивченню основ акторської майстерності та сценічного мовлення.
2) Включає поглиблену роботу з тілесними зажимами, створення сюжетів, вправи з художнього слова, дії, взаємодії.
3) Словесна дія. Роль. Постановка парних етюдів.
4) Драматургія. Створення образу. Характер і характерність.
5) Робота в команді, створення вистави.
6) Практика в кіно, на сценічному майданчику. Створення власних постановок.

Перший етап розрахований на людей, які роблять свої перші творчі кроки і зовсім не знають, що таке акторська майстерність. У Києві він користується популярністю в якості тренінгів. Навички, отримані тут, стануть в нагоді в житті кожного. Продовжувати навчання далі чи ні - вирішувати вам.

Якщо ви вирішили залишитися і пройти повний курс навчання в Школі акторської майстерності "Маска", педагоги допоможуть реалізувати ваші мрії - зануритися в світ театру, кіно і телебачення. Київ багатий талантами, які ще тільки належить відкрити.

Сьогодні тренінги акторської майстерності в Києві пропонують розкрити закладений в кожному акторський талант.

Навчитися жити граючи допоможуть київські курси акторської майстерності «Маска». Добре поставлений голос, досконавле вміння імпровізації і відчуття впевненості навіть під пильним поглядом сотні очей, граціозне тіло, вміння висловлювати свої почуття дасть можливість побачити нові горизонти і реалізувати себе повною мірою.


Що впливає на ефективність вашого навчання на курсах?
Варто звернути увагу на 4 основних моменти:

1. Досвід викладачів і результат їх роботи. Викладачі школи, які закінчили університет мистецтв ім. Карпенко-Карого, мають багатий досвід роботи на сцені і в кіно і з людьми, а також пройшли ряд тренінгів у відомих майстрів театру. Їх прізвища широко відомі в театральному і медіа просторі: Оксана Коляденко, Борис Філімонов, Алла Бінеева, Кирило Майкут і багато інших.

2. Акторські курси «Маска» в Києві - це жива школа з власним театром "Театральна Лабораторія", де постановки створюють учні з досвідченими педагогами та режисерами.

3. Загальна тривалість навчання. Вчені визначили, що за 30 днів при щоденному повторенні нове стає звичним, тому короткострокові курси корисні тільки при готовності самостійно займатися вдома.

У школі «Маска» театральні курси початкового рівня тривають 4-5 місяці. За цей час ви отримаєте методики роботи з тілом, вивчіть ази акторської гри та сценічної мови. Тривалість навчання дасть можливість глибше усвідомити набутий досвід, разом з яким виникне безліч питань, а за ними прийдуть і відповіді. Тому ми створили платформу для активного спілкування в соц. мережах.

4. Зручний графік. Для повноцінного навчання вам повинно бути комфортно, аби повністю абстрагуватися від сторонніх думок і поточних справ.

Заняття на курсах «Маска» проводяться від 1 до 3 разів на тиждень в затишних залах. Розмір дитячих і підліткових груп - 8-12 чоловік, дорослих - 8-15. Передбачено три безкоштовні індивідуальні консультації, що дозволяють поєднувати переваги групового і індивідуального навчання.

Швидше - не означає краще. Тренінги акторської майстерності «Маска» розраховані на максимальну віддачу витрачених зусиль.

Київський театральний гурток для дітей «Маска» допомагає розкрити таланти майбутніх артистів віком від 4 до 16 років.

«Серед київської молоді було багато молодих людей і дівчат, яким шалено хотілося грати ... Ми йшли на все заради цього. Складалися по грошам, знімали зал, брали напрокат костюми (в борг), самі виклеюють на всіх парканах худосочні, маленькі, рідкі афішки ... І грали, грали, грали ... »

- так знаменитий київський актор Олександр Вертинський описує початок своєї кар'єри.

В нашій театральній студії для дітей заняття проходять в ігровій формі. Дітки покращують дикцію, вчаться концентруватися, комунікувати з однолітками і вчителями. Акторська майстерність для дітей в київській студії «Маска» викладається за власною програмою, розрахованою на два роки. Заняття для найменших (від 4 до 8 років) тривають 45 хвилин, старші діти займаються 1,5 години з невеликою перервою. Діти і підліткикі, що пройшли навчання,зможуть проявити свої таланти на сцені в рідних стінах власного театру-студії.

Розум і серце нашої київської театральної школи для дітей - це викладачі, які мають одночасно акторським та педагогічним даром. Саме вони створюють ту атмосферу тепла, турботи, чуйності й уважного ставлення до кожної дитини. У такій атмосфері освоювати нове - легко.

Для захопленої дитини другою домівкою може стати школа акторської майстерності для дітей. Київ з усім його шумом і гамором залишається за вікнами і дверима нашого залу, де всередині розгортається таінство перевтілення, створюються образи і проживаються сюжети. Життя йде своєю чергою, і в таких гуртках беруть свій початок запаморочливі кар'єри майбутніх зірок.