fbpx

Loading site...

Про школу

Школа акторської майстерності «Маска» в Києві відкрила двері для всіх, хто прагне гармонійного творчого розвитку, мріє стати актором або актрисою, хто, можливо, ніколи не був на сцені, але завжди мріяв про це. Життя в світлі софітів, сильні почуття, яскраві характери, перші спектаклі … Все це чекає на вас, але трохи згодом. А спочатку – захоплюючі заняття з акторської майстерності, сценічної мови, вокалу, пластики і багато іншого.

Акторська школа київської актриси Оксани Коляденко має чітко розроблену програму, розраховану на 2 роки навчання. Курс школи складається з 6 послідовних етапів тривалістю 4-5 місяців з частотою занять від 1 до 3 разів на тиждень. Заняття проводяться окремо для дітей, підлітків і дорослих. На кожному етапі навчання передбачені безкоштовні індивідуальні консультації, поставити питання можна в соціальних мережах, на наших офіційних сторінках.

Гнучкий графік і поетапне навчання дозволяєють відвідувати заняття за будь-якої зайнятості. Прийшовши до нас в школу, ви навчитеся новим речам і багато чого спробуєте на власному досвіді.

Етапи:

1) Присвячений розвитку розкутості, роботі з тілесними затисненнями, вільним самовираженням, вивченню основ акторської майстерності та сценічного мовлення.

2) Включає поглиблену роботу з тілесними зажимами, створення сюжетів, вправи з художнього слова, дії, взаємодії.

3) Словесна дія. Роль. Постановка парних етюдів.

4) Драматургія. Створення образу. Характер і характерність.

5) Робота в команді, створення вистави.

6) Практика в кіно, на сценічному майданчику. Створення власних постановок.

Перший етап розрахований на людей, які роблять свої перші творчі кроки і зовсім не знають, що таке акторська майстерність. У Києві він користується популярністю в якості тренінгів. Навички, отримані тут, стануть в нагоді в житті кожного. Продовжувати навчання далі чи ні – вирішувати вам.

Якщо ви вирішили залишитися і пройти повний курс навчання в Школі акторської майстерності “Маска”, педагоги допоможуть реалізувати ваші мрії – зануритися в світ театру, кіно і телебачення. Київ багатий талантами, які ще тільки належить відкрити.

Сьогодні тренінги акторської майстерності в Києві пропонують розкрити закладений в кожному акторський талант.

Навчитися жити граючи допоможуть київські курси акторської майстерності «Маска». Добре поставлений голос, досконавле вміння імпровізації і відчуття впевненості навіть під пильним поглядом сотні очей, граціозне тіло, вміння висловлювати свої почуття дасть можливість побачити нові горизонти і реалізувати себе повною мірою.

Що впливає на ефективність вашого навчання на курсах?
Варто звернути увагу на 4 основних моменти:

1. Досвід викладачів і результат їх роботи. Викладачі школи, які закінчили університет мистецтв ім. Карпенко-Карого, мають багатий досвід роботи на сцені і в кіно і з людьми, а також пройшли ряд тренінгів у відомих майстрів театру. Їх прізвища широко відомі в театральному і медіа просторі: Оксана Коляденко, Борис Філімонов, Алла Бінеева, Кирило Майкут і багато інших.

2. Акторські курси «Маска» в Києві – це жива школа з власним театром “Театральна Лабораторія”, де постановки створюють учні з досвідченими педагогами та режисерами.

3. Загальна тривалість навчання. Вчені визначили, що за 30 днів при щоденному повторенні нове стає звичним, тому короткострокові курси корисні тільки при готовності самостійно займатися вдома.

У школі «Маска» театральні курси початкового рівня тривають 4-5 місяці. За цей час ви отримаєте методики роботи з тілом, вивчіть ази акторської гри та сценічної мови. Тривалість навчання дасть можливість глибше усвідомити набутий досвід, разом з яким виникне безліч питань, а за ними прийдуть і відповіді. Тому ми створили платформу для активного спілкування в соц. мережах.

4. Зручний графік. Для повноцінного навчання вам повинно бути комфортно, аби повністю абстрагуватися від сторонніх думок і поточних справ.

Заняття на курсах «Маска» проводяться від 1 до 3 разів на тиждень в затишних залах. Розмір дитячих і підліткових груп – 8-12 чоловік, дорослих – 8-15. Передбачено три безкоштовні індивідуальні консультації, що дозволяють поєднувати переваги групового і індивідуального навчання.

Швидше – не означає краще. Тренінги акторської майстерності «Маска» розраховані на максимальну віддачу витрачених зусиль.

Київський театральний гурток для дітей «Маска» допомагає розкрити таланти майбутніх артистів віком від 4 до 16 років.

«Серед київської молоді було багато молодих людей і дівчат, яким шалено хотілося грати … Ми йшли на все заради цього. Складалися по грошам, знімали зал, брали напрокат костюми (в борг), самі виклеюють на всіх парканах худосочні, маленькі, рідкі афішки … І грали, грали, грали … »

– так знаменитий київський актор Олександр Вертинський описує початок своєї кар’єри.

В нашій театральній студії для дітей заняття проходять в ігровій формі. Дітки покращують дикцію, вчаться концентруватися, комунікувати з однолітками і вчителями. Акторська майстерність для дітей в київській студії «Маска» викладається за власною програмою, розрахованою на два роки. Заняття для найменших (від 4 до 8 років) тривають 45 хвилин, старші діти займаються 1,5 години з невеликою перервою. Діти і підліткикі, що пройшли навчання,зможуть проявити свої таланти на сцені в рідних стінах власного театру-студії.

Розум і серце нашої київської театральної школи для дітей – це викладачі, які мають одночасно акторським та педагогічним даром. Саме вони створюють ту атмосферу тепла, турботи, чуйності й уважного ставлення до кожної дитини. У такій атмосфері освоювати нове – легко.

Для захопленої дитини другою домівкою може стати школа акторської майстерності для дітей. Київ з усім його шумом і гамором залишається за вікнами і дверима нашого залу, де всередині розгортається таінство перевтілення, створюються образи і проживаються сюжети. Життя йде своєю чергою, і в таких гуртках беруть свій початок запаморочливі кар’єри майбутніх зірок.