fbpx

Акторська майстерність для дітей та підлітків

Вартість занять:
Акторська майстерність - 900 грн на місяць
Сценічний рух та пластика - 600 грн на місяць
Вокал - 900 грн на місяць
Сценічне мовлення - 600 грн на місяць

Розклад занять з акторської майстерності:

Діти 4-7 років: по середах з 16:00, по суботах з 11:00, по неділях з 12:00
Діти 7-10 років: по понеділках і четвергах з 16:00
Діти 10-14 років (перший курс): по вівторках та п'ятницях з 17:30
Діти 11-15 років (другий курс): по понеділках і четвергах з 18:00, у суботу о 12:00

Розклад факультативів:

Сценічний рух та хореографія - по понеділках, о 17:00
Сценічне мовлення - по четвергах о 17:00
Вокал - по середах о 17:00

  Акторська майстернійсть - не тільки чудове хобі для дитини, але й прекрасна нагода навчитися застосувати кипучу енергію малюка продуктивно і з користю.

Тож, якщо ви помічаєте в вашій дитині неабиякий акторський талант або просто бажання спробувати себе на сцені, приходьте до нас. Втім, якщо ваша дитина сором'язлива, або невпевнена у собі - театр в якості хобі також підійде якомога краще!

Чому? Тому що педагоги нашої Школи виховали вже з декілька десятів дуже різних малюків і найголовныше задоволення та ознака успыху для них - бачити впевнених, щасливих, захоплених дітей, наповнених енергією і впевнених у тому, що вони знають, чого хочуть.

Школа акторської майстерності «Маска» для дітей допоможе розкрити таланти майбутніх артистів віком від 4 до 15 років. Вас чекають заняття з акторської майстерності, сценічної мови і руху, танців і вокалу.

Заняття для найменших (від 4 до 6 років) тривають 60 хвилин, старші діти займаються від двох годин з невеликою перервою.

Як результат, наші артисти грають у виставах, відвідують фестивалі і беруть участь в конкурсах, успішно проходять кастинги і знімаються в сучасних серіалах, кіно і рекламі. Кількість людей групі - 8-14 дітей.