Акторська майстерність і мистецтво театру. Початковий курс

Вартість занять: 1 100 грн/місяць 
Старт курсу: 4 вересня 2019 року
Дні і час проведення занять: щосереди, о 19:00

Курс “Акторська майстерність та мистецтво театру” - непростий курс. Але надзвичайно цікавий і різноманітний.
Для кого він? Майже для кожного:
Для тих, хто хоче розвиватися як творча одиниця, реалізовувати свої акторські амбіції
Для тих, хто мріяв грати на сцені, але чомусь так і не наважився зробити перший крок
Для тих, кому необхідно подолати свої комплекси, пропрацювати зажими, для тих, хто мріє бути вільнішим, розкутішим ті впевненішим у собі
Для тих, хто планує зробити акторство своїм хоббі (а, може, навіть професією - чому б і ні?) Для тих, кому просто потрібно осмислити і відчути себе по-новому, трошки інакшими і трошки свідомішими

Що входить до програми курсу?

Блок тілесних практик: робота з тілом, рефлексія зажимів та їх усунення Блок психоемоційних практик: рефлексія емоційних станів, управління емоціями, розвиток емпатії, уяви, уваги і пам’яті.
Блок акторської майстерності: базові акторські етюди (“Я - тварина”, “Я - предмет”, “Я в пропонованих обставинах”, “Я - соціальна роль” і т. Ін.), розвиток артистичних навичок, техніки імпровізації, безсловесна та словесна дія, створення образу і робота над ролями.
Блок драматургії: знайомство зі світовою драматургією, читання і розбір п’єсб перегляд і розбір вистав.
А, окрім цього, на вас чекає ще безліч нових і цікавих речей - знайомство з акторами та режисерами театру і кіно, і, звичайно ж, сценічний досвід.
Для того, аби максимально розкрити усі таланти і здібності, учнів, протягом курсу викладачі можуть рекомендувати додаткові (факультативні) заняття, наприклад, зі сценічного мовлення, хореографії або вокалу.
У фіналі курсу на вас чекатиме спектакль за вашої участі, і, згодом - можливість долучитися до коллективу Театральної Лабораторії.