fbpx

Loading site...
Наші курси
Індивідуальні онлайн-заняття з мистецтва публічності та акторської майстерності

Вже давно мрієте потрапити на навчання до нашої Школи, але не могли з ряду причин — не виходить особисто відвідувати заняття, живете в іншому місті або, навіть, країні, не вистачає часу чи не підходить графік занять?

Тоді запрошуємо усіх бажа.чих відвідувати індивідуальні онлайн-заняття з мистецтва публічності та акторської майстерності.

Детальніше
+
Акорська майстерність та мистецтво театру для дорослих: ранкова група

Курс “Акторська майстерність та мистецтво театру” — непростий курс. Але надзвичайно цікавий і різноманітний.

Детальніше
+
Акторська майстерність і мистецтво театру для дорослих. Перший курс

Рекомендований усім, кому цікавий творчий розвиток, хто хоче подолати свої комплекси і затиски, стати вільнішими і розкутішими, хто мріяв грати, але, з якихось причин, не наважувався, хто планує зробити акторство своєю професією або улюбленим хобі.

Зареєструватися
+
Акторська майстерність та мистецтво театру для дорослих. Другий курс

Цей курс — для тих, хто має акторський досвід. Якщо ви вже не новачок в акторській майстерності і хочете розвиватися і вчитися далі — ми чекаємо на вас!

Детальніше
+
Сценічний рух та сценічний бій

Програма курсу «Сценічний рух» складається з трьох частин. Кожна з частин складається з двох розділів. Перший розділ «Підготовчі, тренувальні та загально розвиваючі вправи», другий – «Спеціальні сценічні навички».

Зареєструватися
+
Вокал

Якщо вам здається, що ви ніколи не зможете співати як Бейонсе або Френк Сінатра, напевно, ви просто жодного разу не були на заняттях з вокалу Ірини Романової.
Що ж, саме час надолужити згаяне.

Детальніше
+
Актерское мастерство для детей и подростков

Если вы замечаете в вашем ребенке большой актерский талант или просто желание попробовать себя на сцене, приходите к нам. Впрочем, если ваш ребенок застенчив, или неуверенный в себе — театр в качестве хобби также подойдет как нельзя лучше!

Зарегистрироваться
+
Сценічне мовлення

Цей курс — для тих, хто хоче оволодіти цією магією, навчитися говорити переконливо і красиво, управляти своїм голосом, не боятись перед глядачами і зривати овації своїми виступами.

Детальніше
+
Контакти

Наша адреса:

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 42\32 

Будівля навпроти Макдональдса, вхід в арку, у дворі окремий вхід в підвальне приміщення з написом "Театральна Лабораторія".

Найближчі станції метро: Театральна, Університет, Золоті ворота.


e-mail:
aktermaska@gmail.com

Адміністратор:
(097) 753 10 30

Художній керівник:
(067) 973-99-69 / (063) 784-65-10

Керівник школи: Оксана Коляденко