Цикл "ПараНойя" 17,18 лютого о 20:00

Цикл «ПараНойя»:
«Ковчег» за мотивами п’єси Ганни Устинової «Добрі сусіди», режисер Оксана Коляденко, та «Мій дах» за мотивами п’єси Олени Балагури «Рівняння з трьома невідомими», режисер Борис Філімонов. Хореограф - Вікторія Мартинова.

У Вас буває таке, коли старанно шукаєте відповідь на питання: "Хто Я?" Коли пірнаєш з головою в роздуми, в океан свого Я... Хтозна, куди понесе течія... Хтось потрапить в гарний сон, хтось зустрінетьсч зі своїми страхами, а хтось втративши почуття реальності на мить відчує душу без тіла ... Коли свідомість опинившись в замкнутому просторі і пошуку відповідей, шепоче "... тебе немає..." - ти не існуєш, твоя оболонка втрачає з тобою зв'язок ... В цьому пошуку, в хаосі думок необхідно зловити хвилину відвертості з самим собою! Її неможливо не впізнати... В цей момент тиші все завмирає і чутно лише стукіт серця, яке азбукою Морзе надсилає повідомлення до свідомості... В цій тиши стіни свідомості не руйнуються, а будуть новий світ, в якому Ви можете жити вічно і бути самим собою...

У ваставах заняті:

"Ковчег": Альона Ляшенко, Тетяна Серга, Юрій Тацій, Владислав Камінський, Максим Пресіч, Тетяна Гончарук, Аліна Жуковська, Арсеній Прилипка, Михайло Червінський.

"Мій дах": Ірина Романова, Ганна Жарова, Арсеній Прилипка.

Вистави ідуть українською мовою.

Квитки тут.

17 лютого:

2event (click)

 

18 лютого:

2event (click)