Вистава "Втікачі" 20 травня о 20:00

Вистава "Втікачі" 20 травня о 20:00

Квитки: 

  

Бігти якомога далі. Туди, де звичні закони соціуму не діють. До зони. Зони нових відчуттів, пошуку питань та відповідей на них, зони щирих емоцій та почуттів.

У вирі напружених подій головний герой вистави «Втікачі» - Лукаш, блукає у пошуках свого Шляху. Він втікає з армії та вирушає у світ дитячих спогадів - до рідної батьківської землі. Що йому доведеться пережити? Чи вдасться йому віднайти себе? Може він знайде дещо більше?

Музичне оформлення вистави - це синтез сучасної авторської, елементів класичної та народної музики. В основі – українська народна колискова, яка видозмінюється протягом всієї вистави та супроводжує героїв у подорожі між світами. Живе звучання допомагає заглибитися у атмосферу подій на сцені.  Музичні інструменти: клавіші, тибетська співаюча чаша, бар чаймс, дарбука, варган, гітара, голос.

 
Автор - Неда Неждана «Заблукані втікачі»
Режисери - Оксана Коляденко та Борис Філімонов
Композитор - Ірина Романова
Музичний супровід - Ірина Романова, Анастасія Геді, Павло Мішустін.
Пластичне рішення - Денис Лемайкін
Сценографія та освітлення - Віктор Борзунов

Актори: Борис Філімонов, Ганна Жарова, Аліна Жуковська, Тетяна Гончарук, Ярослав Піщулін, Михайло Червінський, Альона Ляшенко, Софія Лисенко, Анастасія Гасич, Ярослава Швед, Ганна Вус, Сергій Кузнєцов. 

Вікове обмеження до перегляду - від 14 років. 

Ми готові до експерименту!

м.Київ вул.Богдана Хмельницького 42/32
Контакти:
0977531030
0954244387