fbpx

Алла Бінеєва

Педагог з 10-річним стажем, викладач сценічного мовлення на акторських факультетах КиМУ, на курсах телерадіоведучих в Astrasapience і член журі на Всеукраїнському конкурсі читців ім. Т. Г. Шевченка. Серед її учнів багато політиків, керівників і медійних особистостей.

Акторка театру і кіно. В її досьє - понад 35 робіт в кіно і серіалах, в тому числі - головні ролі в повнометражних художніх фільмах українського режисера Д. Моїсеєва «Такі красиві люди» і «Час хризантем».

Понад 14 зіграних ролей на театральній сцені, робота в колективах театрів «Сузір`я», «Театру Комедії» та Театральної Лабораторії.

Саме Алла допоможе вам навчитися говорити переконливо і красиво, управляти своїм голосом, не боятись перед глядачами і зривати овації своїми виступами.

ОСВІТА:

У 2006 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, акторське відділення (майстерня Юрія Мажуги).

ТЕАТРАЛЬНІ РОБОТИ

А.Чехов "Ювілей" - Мерчуткіна;
К. Гольдоні «Феодал» - Беатріче,
Л.Толстой "Влада темряви" - Мотрона;
М.Гоголь «Тарас Бульба» - татарка;
М.Рязанов «Ілюзія обману» - Людмила;
Ж.Ануй «Антігона» - няня;
О.Ернева «Вечір з гарненькою та самотньою» - жінка;
Е.Ісаева «Абрикосовий рай» - Мила;
Т.Уільямс «Скляний звіринець» - Аманда;

ПРИЗИ І НАГОРОДИ

Отримала диплом "За кращу жіночу роль" (IV театральний фестиваль "Маска", Кривий Ріг), 2000..
Нагороджена почесною грамотою за високі творчі досягнення в процесі навчання в університеті (Національна спілка театральних діячів України), 2006.