fbpx

Борис Філімонов

Педагог з акторської майстерності

Зараз основна педагогічна діяльність Бориса відбувається в стінах Школи акторської майстерності «Маска». Це його альма-матер. Потрапив він туди 2011 року, коли вже мав, так би мовити, і освіту (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського), і професію. Але щось всередині постійно його манило до акторства. «Маска» стала справжньою знахідкою. І Борис із головою поринув у навчання

Сам про себе Борис розповідає таке:

"Думаючи про театр, я уявляю себе Буратіно, який щойно проштрикнув носом полотно. Таємниця, яка притягує, і ти до кінця ще не знаєш, що там, але тебе це вже хвилює. Театр - це багато питань, відповіді на які я шукаю на сцені. Чим частіше я з'являюся на сцені, тим більше питань у мене виникає, мені здається це нескінченний процес пізнання і розвитку.

Я люблю навчати і навчатися не тільки в групі, а індивідуально. Це особлива практика і цікавий досвід. Коли ти знаходишся з учнем один на один, ти можеш тонше і глибше відчути, де знаходиться ключик до відкриття його ігрової природи. Ти даєш поради та використовуєш доцільні методики, і не тільки ті, що придумані нашими шановними метрами і перевірені роками. Ти знаходиш щось нове, індивідуальне і унікальне, як сам учень, що прийшов до тебе. У такі хвилини ми з учнями відчуваємо творчий підйом, натхнення, сили рости далі".

Вистави:

"Нечупара» (2012), роль Хлопчика Нечупари

Цей спектакль був авторським, сценарій Борис написав разом з Оксаною Коляденко, музику і теми кожного з героїв написав Борис. Борис вважає, що йому дуже поталанило, адже в цій роботі він зміг об'єднати дві своїх пристрасті: акторство і музику, а ще саме тоді він вперше доторкнувся до сценарного мистецтва.

«Небесні архіви» (2013-2014) - роль вчителя Магнуса

Це друга авторська робота Бориса в творчому союзі з Оксаною Коляденко.

«Золотий ключик» (2014 року) роль Кота Базиліо, театр «Теремок»

«Наші друзі люди» Б.Вербер (2014 року) роль Рауль Мильс, режисер Оксана Коляденко.

«Сон в салаті олів'є" Н. Ворожбит, роль Папи (2015) реж. Оксана Коляденко, Борис Філімонов

У цій виставі Борис є також режисером, це спільна робота з Оксаною Коляденко.

Одна з найсвіжіших робіт Бориса - вистава "Нітуш" за мотивами роману "Мадмуазель Нітуш" (2015) Флорімон Ерве, де він також як актор актор виконуює роль месье Флорімон

Режисерські роботи:

Н. Ворожбит "Сон в салаті олів'є", "Чехоff" А.П. Чехова (2015), "Нітуш" Флорімон Ерве (2015)

Кіно:

«Повернення Мухтара", серія "Бомба» канал НТВ (2014 року), Шершунов.

"Поцілунок» (2013) канал Україна.

"Сашка" канал Україна (2014 року).

"Центральна лікарня" 1 + 1 (2014 року),

"Реальна містика" канал Україна (2015) роль Доктор пластичної хірургії,

"Відділ 44" канал ISTV (2015) роль Тимур