fbpx

Ольга Гавриш

Ольга Гавриш - педагог зі сценічного мовлення у дорослих.

Ольга вважає, що найцінніше для людини - це свобода.

Не свавілля й безчинство, а саме свобода. Будь-яка свобода: і фізична, і фінансова, але, в першу чергу - свобода волі і самореалізації. А вона, в свою чергу, неможлива без знань і роботи, і в першу чергу - роботи над собою.

Ольга дуже любить пустувати, любить коли важко, а потім раз - і щось виходить, робиш рух, особливо якщо він спрямований на якусь прекрасну ціль!

Ще у школі вона мріяла про театр і про вступ до театрального інституту. Але тоді батьки відмовили її. Втім, зрештою, вже багато років потому, Ольга все ж таки потрапила до театральної студії, де повністю розчинилась у безкінечних тренажах, п’єсах, репетиціях, зіграла складну головну роль у п’єсі Б.Брехта і усвідомила, що не може більше жити без театру, що це - її.

Після того був важкий випробуваннями рік: підготовка і вступ до театрального університету імені Карпенка Карого, перші зйомки в епізодичних ролях у серіалах.

Зараз Ольга навчається на 4му курсі за спеціальністю режисер театру та кіно, відвідує цікаві тренінги з акторської майстерності та викладає.