fbpx

Завантажується...
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ

Акторська майстерність — не лише чудове хобі для дитини, а й чудова можливість спрямувати енергію малюка у продуктивне та корисне русло.

Йде набір в групи
Субота 12:30, Неділя 11:30.

ДИСЦИПЛІНИ ТА РОЗКЛАД:

Група для новачків:
Субота 12:30, Неділя 11:30.

Акторська майстерність для підлітків (8-14 років)
Сб 10:30 — 12:00; Нд 10:30 — 12:00 — I група — новачки. Викладач: Ігор Колтовський;
Сб 12:00 — 13:30; Нд 12:00 — 13:30 — II група — з досвідом. Викладач: Ігор Колтовський;
Пн 17:00 — 18:30; Чт 17:00 — 18:30 — III група — новачки. Викладач: Тимчук Сергій.

Набір триває: Пн, Чт 17:00 — 18:30
Вартість: 1600 грн/міс.

Акторська майстерність для дітей (4-7 років)
Сб 11:00 — 12:00.
Вартість: 1000 грн/міс.

Сценічна мова для дітей та підлітків
Сб 13:30 — 14:30.
Вартість: 1000 грн/міс для учнів школи; 1600 грн/міс.

ПЕРІОДИЧНІСТЬ І ФОРМИ ОПЛАТИ:
Помісячна передоплата (готівкова, безготівкова форма оплати);

Якщо ви помічаєте у вашій дитині великий акторський талант або просто бажання спробувати себе на сцені, приходьте до нас. Втім, якщо ваша дитина сором’язлива, або невпевнена в собі — театр як хобі, що розвиває, саме місце для вашої дитини.

Чому? Тому що педагоги нашої школи виховали вже кілька десятків різних дітей, і найголовніше задоволення та ознака успіху для наших педагогів — бачити щасливих, наповнених енергією дітей та впевнених у тому, що вони знають, чого хочуть.

У школі роботи з дітьми є два напрями. Комунікативно-розвиваючі та професійно орієнтоване. Комунікативно розвиваючий напрямок, підійде для дітей, яким потрібні якості впевненості, вміння висловлювати свої думки, гармонійно спілкуватися та заводити нові знайомства. Допоможе не боятися уваги та публіки. Основна дисципліна — акторська майстерність. Інші дисципліни, такі як вокал, сценічна мова, сценічний рух, хореографія, як допоміжні. Їх може рекомендувати викладач, з особливостей розвитку дитини. Також дитина може вибрати сама за бажанням допоміжну дисципліну. У процесі першого року навчання у дітей буде два покази на глядача.

Професійно орієнтований курс підійде дітям, які хочуть пов’язати своє життя з творчістю. Тут основні дисципліни усі. Акторська майстерність, сценічна мова, вокал, пластика, сценічний рух, хореографія. Вже на початку року дитина потрапляє у процес підготовки вистави. Як результат, наші артисти грають у спектаклях, відвідують фестивалі та беруть участь у конкурсах, успішно проходять кастинги та знімаються у сучасних серіалах, кіно та рекламі.

Кількість людей у ​​групі – 8-14 дітей.

Заняття для найменших (від 4 до 7 років) тривають 60 хвилин, старші діти займаються від 1.5 години.

Школа акторської майстерності Оксани Коляденко «Маска» для дітей допоможе розкрити таланти майбутніх артистів віком від 4 до 15 років.


УВАГА❗❗❗ШКОЛА ЗНАХОДИТЬСЯ В БОМБОСХОВИЩІ ТОМУ ПІД ЧАС ТРИВОГ ЗАНЯТТЯ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ. ТАКОЖ ШКОЛА ОБЛАДНАНА ГЕНЕРАТОРОМ І У ВИПАДКУ ФОРС-МАЖОРНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ СВІТЛА ТЕРИТОРІЯ ШКОЛИ ПРАЦЮЄ ЯК ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ. ВИ МОЖЕТЕ ПІДЗАРЯДИТИ ТЕЛЕФОНИ, ПОПИТИ ЧАЮ ТА КАВИ І ПРОДОВЖИТИ ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРНЕТІ.

Викладачі: