fbpx

Завантажується...

Про школу

Школа акторської майстерності «Маска» в Києві

Акторська школа «Маска» ще у 2010 році відчинила двері для всіх, хто прагне гармонійного творчого розвитку. Для тих, хто щиро задумався над питанням як стати актором чи акторкою в Україні, хто, можливо, ніколи не був на сцені, але завжди мріяв про це.

Життя у світлі софітів, сильні почуття, яскраві характери, перші спектаклі… Все це чекає на вас, але трохи пізніше. А спочатку — захоплюючі заняття з акторської майстерності, сценічної мови, вокалу, пластики та багато іншого.

Школа акторської майстерності «Маска» Оксани Коляденко має чітко розроблені програми для дітей, підлітків та дорослих. Курси акторської майстерності для новачків, для тих, хто має сценічний досвід, а також поглиблені акторські курси для професійних акторів. Під час навчання передбачені індивідуальні консультації, робота з особистого розвитку.

Акторська майстерність та курси у школі «Маска» викладається професійними викладачами, які мають багатий сценічний, акторський та режисерський досвід.
Гнучкий графік та поетапне навчання дозволяють займатися за будь-якої зайнятості. Прийшовши до нас у школу акторської майстерності, ви засвоїте нові навички, відкриєте свій потенціал, багато що спробуєте на власному досвіді.

Що вас чекає у нашій акторській школі:
🌟 Основи акторської майстерності, включаючи техніку мовлення, вокал, психологічну та фізичну підготовку.
🌟 Ролі в реальних виставах – від класичних до сучасних.
🌟 Робота з професійними педагогами та акторами, готовими поділитися своїм досвідом.
🌟 Психологічні практики з розвитку особистості.
🌟 Сценічні виступи та можливість показати свій талант публічно.
🌟 Натхнення та підтримка з боку однодумців.

Розмір дитячих та підліткових груп – 8-12 осіб, дорослих – 8-15.

Адреса школи: м. Київ, вул. Ділова, 22 (станція метро Олімпійська)

Курси акторської майстерності: розвиток особистості та розкриття свого потенціалу

Школа акторської майстерності «Маска» надає шанс на якісно новий рівень розвитку твоєї особистості! Це ідеальна можливість для розкриття твого творчого потенціалу і напрацюванню публічних скілів!

А саме:

 • відчуття свого тіла та зняття затисків, що дасть вам відчуття впевненості під час публічних виступів;
 • ви покращите свою мову та звучання голосу;
 • пропрацюєте базові акторські техніки;
 • навчитесь імпровізувати, та легко презентувати себе на публіці.

Але крім того, саме у театральній школі «Маска» ви отримуєте:

 • глибинне знайомство із самим собою.
 • свободу прояву себе справжнього.
 • про розуміння, чого дійсно хочеться і як досягти бажаних результатів.
 • про любов до себе і прийняття себе.

Так — це все акторський курс! Саме акторський вам не здалося. І саме на такому курсі акторського мистецтва ви прокачаєте свої психологічні стани та актуальні питання на даному етапі.

І головне. Вже за два місяці після початку курсу акторської майстерності, ви отримаєте досвід публічного виступу на справжньому театральному майданчику!

Акторська майстерність для дітей та підлітків

Школа акторської майстерності «Маска» має багаторічний успішний досвід роботи з дітьми та підлітками. Багато наших випускників стали успішними артистами, акторами, творчими особистостями.

Це не просто театральний гурток – це по-справжньому професійне навчання дітей акторській справі.

 «Серед київської молоді було багато молодих людей та дівчат, яким шалено хотілося грати… Ми йшли на все заради цього. Складалися грошима, знімали зал, брали напрокат костюми (в борг), самі розклеювали на всіх парканах худорляві, маленькі, рідкісні афішки… І грали, грали та грали…» — так відомий київський актор Олександр Вертинський описує початок своєї кар’єри.

У нашій театральній студії для дітей у Києві заняття відбуваються в ігровій формі. Діти покращують дикцію, вчяться концентруватися, взаємодіяти з однолітками та вчителями. Акторська майстерність для дітей у театральній студії «Маска» викладається за власною авторською програмою:

 • заняття для найменших (від 4 до 8 років) тривають 45 хвилин;
 • підлітки (від 9 до 16) займаються 1,5 години з невеликою перервою.

Діти та підлітки, які пройшли навчання, зможуть проявити свої таланти на сцені у стінах нашої театральної студії «Маска».

Розум та серце нашої театральної школи для дітей та підлітків у Києві — це викладачі, які мають одночасно акторський та педагогічний дар. Саме вони створюють ту атмосферу тепла, турботи, чуйності та уважного ставлення до кожної дитини. У такій атмосфері опановувати нове легко.

Другою домівкою стає для дитини наша школа акторської майстерності «Маска» для дітей. Київ з усім його шумом та гамом залишається за вікнами та дверима нашої зали, де у безпечному приміщенні розгортається таїнство перевтілення, створюються образи та проживають сюжети. Життя йде своєю чергою, і в таких студіях та гуртках для дітей беруть свій початок карколомні кар’єри майбутніх зірок.

Етапи повноцінного навчання акторської майстерності від Оксани Коляденко

Етап 1. Присвячений розвитку розкутості, роботі з тілесними затисками, вільним самовираженням, вивченню основ акторської майстерності та сценічної мови.

Етап 2. Включає поглиблену роботу з тілесними затисками, створення сюжетів, вправи з художнього слова, дії, взаємодії.

Етап 3. Словесна дія. Роль. Постановка парних етюдів.

Етап 4. Драматургія. Створення образу. Характер та характерність.

Етап 5. Робота в команді, створення вистав.

Етап 6. Практика в кіно, на сценічному майданчику. Створення власних постановок.

Перший етап навчання з акторської майстерності розрахований на людей, які роблять свої перші творчі кроки і зовсім не знають, що таке акторська майстерність.

Курси акторської майстерності для новачків стають в нагоді для будь-якої людини, незалежно від роду занять. К нам на заняття приходять менеджери, IT-спеціалісти, педагоги, домогосподарки, інженери, будівники…  

Навички, отримані у Школі акторської майстерності «Маска», будуть корисними й дають поштовх з особистого розвитку в житті кожного.

Більш того, після закінчення курсу для новачків, можна продовжувати навчання на більш поглиблених акторських курсах. Це комплексні високоефективні заняття й тренінги з акторської майстерності.  

Якщо ви вирішили залишитися та пройти повний курс навчання у Школі акторської майстерності «Маска», педагоги допоможуть реалізувати ваші мрії — поринути у світ театру, кіно та телебачення. Сьогодні, курси та тренінги акторської майстерності, пропонують розкрити закладений у кожному бажаючим акторський талант.

Театральна студія «Маска» у Києві – допоможе вам із свободою прояву, навчить жити граючи, більш розкуто та ефективно. Добре поставлений голос, ідеальне вміння імпровізації та впевненості навіть під пильним поглядом сотні очей, граційне тіло, вміння висловлювати свої почуття, дасть змогу побачити нові горизонти та реалізувати себе повною мірою.

Що впливає на ефективність навчання на курсах акторської майстерності?

Варто звернути увагу на 4 основні моменти:

 1.  Досвід викладачів та результат їхньої роботи. Викладачі акторської школи «Маска» мають відповідну освіту у кращих вишах України, таких як університет мистецтв ім. Карпенка-Карого. Вони мають багатий досвід роботи на сцені та в кіно та з людьми, а також пройшли низку тренінгів у відомих майстрів театру. Їхні прізвища широко відомі у театральному та медіапросторі: Оксана Коляденко, Борис Філімонов, Кирило Майкут, Ірина Романова та багато інших.
 2.  Акторські курси у школі акторської майстерності «Маска» у Києві — це жива школа із власною театральною студією, де постановки створюють учні з досвідченими освітянами та режисерами.
 3.  Тривалість навчання. Вчені визначили, що за 30 днів при щоденному повторенні, нове стає звичним, тому короткострокові курси корисні лише за готовності самостійно займатися вдома.
 4.  Зручний графік. Для повноцінного навчання вам має бути комфортно, аби повністю абстрагуватися від сторонніх думок та поточних справ.

У школі «Маска» театральні курси мають різну тривалість – від 2 місяців – до півроку. За цей час ви отримаєте методики роботи з тілом, вивчите ази акторської гри та сценічної мови. Тривалість навчання дасть змогу глибше усвідомити накопичений досвід, разом з яким виникне безліч питань, а за ними прийдуть відповіді.

Заняття на театральних курсах школи «Маска» проводяться від 1 до 3 разів на тиждень у затишних залах і у безпечному приміщенні, яке виконує функції бомбосховища.

Передбачено безкоштовні індивідуальні консультації, що дозволяють поєднувати переваги групового та індивідуального навчання.

Швидше не означає краще. Тренінги акторської майстерності у школі «Маска» розраховані на максимальну віддачу витрачених зусиль.