fbpx

Завантажується...
«Занурення в драматургію»

Йде набір

Друзі, ми створили для вас цікавий і потужний курс для прокачки своїх публічних скілів та особистісного розвитку «Занурення в драматургію».
Курс підійде як для людей зі сценічним досвідом, для покращення своїх публічних навичок, так і для тих, хто робить свої перші кроки у творчості.
«Занурення в драматургію» — це гармонійне самопочуття у публічному просторі, вміння керувати емоційними станами, навички перевтілення, гарне звучання голосу та чітка дикція. Це вміння аналізувати ситуації з життя та мотивації людей за допомогою драматургії.

Блок 1. Перший блок роботи присвячений тілу, тобто роботі зі самим собою. Відчуття і розуміння свого тіла. Розуміння своїх емоційних станів та методів роботи з емоціями.
— Робота з затисками тіла.
— Практики глибинного розслаблення.
— Корекція осанки.
— Типи дихання.
— Зв’язок між затисками тіла та емоціями.
— Зв’язок між диханням та емоціями.

Блок 2. Сценічна мова. Цей блок присвячено саме вашому звучанню в публічному просторі. Вільному та впевненому звучанні. Вмінні легко та зрозуміло доносити свою думку і не боятися прямого спілкування з глядачем.
— Дикція.
— Постановка голосу.
— Орфоепія.

Блок 3. Занурення в драматургію.
— Знайомство з драматургією через класичних та сучасних авторів.
— Читання п’єс. Перегляд вистав та фільмів. Розбір та аналіз сюжету, персонажів, акторських робіт та режисерського бачення.

Блок 4. Втілення.  Це саме той  практичний момент де все прочитане і побачене втілиться на сценічному майданчику з учасниками курсу.  Цей блок здебільшого присвячений роботі над створенням персонажу.
— Кожен учень підготує монолог персонажу з драматичного твору.
— Сцену з драматичного твору або фільму.
— Разом з курсом ми створимо читку-ескіз п’єси.

Розклад: Ср 19:00-21:00, Сб 17:30-19:30,
Тривалість 3 місяці
Ціна 2800 грн за місяць. 8400 грн за повний курс.


УВАГА❗❗❗ШКОЛА ЗНАХОДИТЬСЯ В БОМБОСХОВИЩІ ТОМУ ПІД ЧАС ТРИВОГ ЗАНЯТТЯ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ. ТАКОЖ ШКОЛА ОБЛАДНАНА ГЕНЕРАТОРОМ І У ВИПАДКУ ФОРС-МАЖОРНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ СВІТЛА ТЕРИТОРІЯ ШКОЛИ ПРАЦЮЄ ЯК ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ. ВИ МОЖЕТЕ ПІДЗАРЯДИТИ ТЕЛЕФОНИ, ПОПИТИ ЧАЮ ТА КАВИ І ПРОДОВЖИТИ ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРНЕТІ.

Викладачі: